Оливи для Mercedes-Benz

  1. Оливи для Mercedes-Benz
  2. Специфікації MB
  3. Оливи с допусками MB
  4. Підбір оливи для Mercedes-Benz
  5. Купитити оливу для Mercedes-Benz в Україні с гарантією
1
Оливи для Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Лого

Mercedes-Benz   торгова марка і однойменна компанія-виробник легкових автомобілів преміального класу, вантажних автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів, що входить до складу німецького концерну «Daimler AG». Один з найбільш відомих автомобільних брендів в усьому світі. Штаб-квартира Mercedes-Benz знаходиться в Штутгарті, Баден-Вюртемберг, Німеччина.

На цій сторінці надана інформація:

• які оливи краще лити в двигун, коробку передач, редуктор / гур та інші вузли Mercedes-Benz;

• розшифровка специфікацій MB;

• через який інтервал міняти моторну оливу;

• підбір масла для Mercedes-Benz;

• купити оригінальні моторні оливи в Мерседес з допусками MB.

2
Специфікації MB

З метою стандартизації автомобільних масел існують спеціальні організації, такі як ACEA в Європі і API в Америці. Більшість автовиробників, для своїх автомобілів, вимагають щоб масла відповідали даним стандартам. Але в певних випадках, такий варіант не задовольняє виробників автомобілів, і вони розробляють власні стандарти, спеціально на свої автомобілі. Однією з таких компаній є Mercedes-Benz.

Нижче наведено список олив для автомобілів Mercedes-Benz коротким описом кожної:

MB 228.1   Всесезонні SHPD автомасла, допущені для дизельних двигунів Mercedes-Benz. Збільшений інтервал заміни автомасла для двигунів з турбонаддувом вантажних автомобілів; базові вимоги відповідають стандарту АСЕА Е2.

MB 228.3    Моторні масла для всесезонного використання в двигунах тяжелонагруженной дизельної техніки. Стандарт покриває вимоги стандарту АСЕА Е3 і встановлює интервали заміни масла в 30-60 т. км. залежно від ступеня навантаженості техніки.

MB 228.31   Дизельні моторні масла для всесезонного використання, в тому числі в автомобілях, оснащених сажовими фільтрами. Вимагає відповідності стандарту API CJ-4 і повинно проходити тести концерну МВ ОМ611 і ОМ441LA.

MB 228.5   Високопродуктивні дизельні моторні оливи для комерційного транспорту, покриває вимоги Euro 1, Euro 2, АСЕА В2/Е4 і Е5, а також встановлює інтервал заміни в 45-90 т. км, в залежності від рекомендацій виробника.

MB 228.51   Малозольноі (Low Ash) моторні оливи для высоконагруженного комерційного транспорту. Покриває вимоги стандарту Euro 4, а також істотно подовжує інтервали заміни, аж до 100 т. км. відповідає требаваниям стандарту АСЕА Е6.

MB 229.1   Моторні масла для цілорічного використання в бензинових і дизельних легкових автомобілях, выпусченых з 1998 по 2002 рік. Масла даної специфікації відповідати вимогам АСЕА А3/В3.

MB 229.3   Моторні масла для легкових автомобілів з подовженим інтервалом заміни (аж до 30 тис. км.). Масла відповідають вимогам стандарту АСЕА А3/В4. Також не допускається використовувати масла даної специфікації в двигунах де встановлено фільтром сажі (DPF) фільтр.

MB 229.31   Малозольне масла для цілорічного використання в легкових автомобілях і мікроавтобусах з встановленими сажовими фільтрами. Ліг в основу стандарту АСЕА С3. Допускається мінімальний вміст сульфатної золи (не більше 0,8%).

MB 229.5   Легкові моторні масла, для цілорічного використання, із збільшеним інтервалом заміни і підвищеними вимогами екології. Забезпечують економію палива аж до 1,8 відсотка, але не можуть застосовуватися в двигунах з сажовими фільтрами. Перевершує стандарт АСЕА А3/В4.

MB 229.51   Стандарт 2005 року, для сучасних дизельних і бензинових двигунів з сажовими фільтрами і збільшеним інтервалом заміни. Покриває вимоги АСЕА А3/В4 і С3.

MB 236.41   Оливи для автоматичних трансмісій в яких потрібне застосування продукту з допусками Dexron VI

3
Оливи с допусками MB

У Mercedes-Benz найкраще лити оригінальні канадські оливи Petro-Canada.

Завдяки наявності допусків MB зберігається гарантія Mercedes-Benz і Petro-Canada.
Підтвердженням допуску є наявність продукту в Базі даних сертифікованих рідин Mercedes-Benz.

Оливи Petro-Canada з допуском 236.41
Dextron VI ATF - олива для автоматичних коробок передач з збільшеною в 2 рази інтервалом заміни

 

Оливи Petro-Canada з допуском 238.31

Duron HP/SHP 15W-40 - дизельні високоефективні моторні оливи преміум класу для дизельних двигунів, призначений для важких умов експлуатації,  перевищує вимоги ACEA E9 і відповідає вимогам API CK-4,  гарантує виняткову захист двигуна, більш тривалий термін служби, збільшені інтервали заміни.

 

Оливи Petro-Canada з допуском 238.51

Duron UHP E6 10W-40 - дизельні моторні оливи з ультрависокими робочими характеристиками для важких умов експлуатації, Low SAPS. Призначений  для використання  в дизельних двигунах, вантажівок  і автобусів  європейських виробників.
 

Duron UHP 5w-30 - синтетична дизельна моторна олива з ультрависокими робочими характеристиками для важких умов експлуатації, Low SAPS.  Підходить для більшості 4-х тактних двигунів, що працюють на дизельному паливі, бензині або в мобільному обрудовании, що працює на природному газі. Відповідає останнім нормам Європейського Союзу контролю за вихлопними газами Євро V і VI.

4
Підбір оливи для Mercedes-Benz
Дізнайтеся, яка олива найкраще підходить для вашого Mercedes
Заповніть форму
і працівники "ПКП-Україна" безкоштовно відправлять на ваш email інформацію про те, яка олива підходить для усунення стуку гідрокомпенсаторів вашого транспорту
 
5
Купитити оливу для Mercedes-Benz в Україні с гарантією

Багатьом відомо, що в Україні продається багато масел сумнівної проихождения. Тому щоб уникнути підробки і переплат радимо купувати оливу безпосередньо у дистриб'ютора в офіційному інтернет-магазині shop.petro-canada.com.ua

Натиснувши на кнопку, ви зможете вибрати і купити мастильні матеріали
 з официцальной гарантією та допусками для MAN.
 

Перейти в Інтернет-магазин

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА