Благодійність

  1. Благодійність "ПКП-Україна"
  2. Підтримка дитячих будинків та освітніх установ
  3. Розвиток і підтримка спортивних програм
  4. Підтримка релігійних конфесій
  5. Підтримка медичних установ
1
Благодійність "ПКП-Україна"

Різні соціальні і добродійні програми є сьогодні для великих компаній звичними і невід'ємними складовими корпоративних стратегій.

Реалізовані відповідно до них соціально значущі проекти не тільки сприяють розвитку компанії, покращують її репутацію, сприяють зміцненню духу корпоративної солідарності, але і значно розширюють рамки конструктивної співпраці з державою, діловими колами і суспільством.

Наші спеціальні соціальні і добродійні програми доповнюють і розвивають соціальні проекти, що проводяться місцевими адміністраціями, оскільки з руйнуванням державної соціальної системи відповідальність за рівень життя людей лягла на плечі компаній, що працюють в тих або інших регіонах і містах.

До пріоритетних програм соціальної і добродійної діяльності Компанії, що знайшли своє відображення  в Соціальному кодексі «ПКП-України», можна віднести наступні:

2
Підтримка дитячих будинків та освітніх установ

Компанія вважає допомогу дітям своїм основним пріоритетом, який присутній у всіх здійснюваних програмах: добродійних, спонсорських, програмах розвитку дитячого і юнацького спорту, культури. Соціальні інвестиції в людський капітал представляються найбільш обґрунтованими в сучасних умовах. Компанія прагне до збалансованого підходу, надаючи підтримку як дітям, які через несприятливі сімейні умови або проблеми зі здоров'ям опинилися в гірших умовах, чим їх однолітки, так і дітям з цілком благополучних сімей, допомагаючи їм розвивати природні здібності і таланти.

Завдяки цій програмі вихованці Тучинського дитячого будинку отримують допомогу від Компанії. Компанія допомагає їх випускникам здобути освіту, укріпити здоров'я, знайти професію і своє місце в житті.

Враховуючи обмеженість бюджетів підшефних установ, Компанія допомагає їм провести ремонт і упорядкувати прилеглі території, оснастити кабінети комп'ютерною технікою.

Компанія вітає прояв серед підшефних організацій нових професійних підходів до вирішення проблем дітей-сиріт.

Так само «ПКП-Україна» надає допомогу вузам, технікумам, коледжам і школам в розвитку матеріально-технічної бази. Компанія купила комп'ютерну техніку для кабінету інформатики в Технічний коледж при Рівненському економіко-гуманітарному інституті. У середню школу №3 були куплені нові меблі для устаткування класних кімнат і кабінетів.

3
Розвиток і підтримка спортивних програм

Одним з напрямків добродійної діяльності Компанія вибрала для себе підтримку і розвиток спідвею в Україні. «ПКП-Україна» є постійним спонсором клубу і змагань, що проводяться в м.Рівне. Були виділені гроші на придбання нової техніки для клубу і форми для провідних спортсменів.

Так само компанія бере участь у розвитку дитячого спорту в м.Рівне, а саме, постійно надає підтримку Рівненській Обласній Асоціації карате-до.

4
Підтримка релігійних конфесій

Невід'ємною складовою добродійної діяльності стала участь Компанії у відновленні релігійних традицій і духовної культури. При цьому особливу увагу «ПКП-Україна» приділяє підтримці тих установ, чия діяльність включає соціальне служіння. Впродовж декількох років «ПКП-Україна» допомагає Свято-миколаївському Городоцькому  жіночому монастирю.

5
Підтримка медичних установ

Рівень і якість медичного обслуговування є сьогодні дуже актуальним питанням в Україні: стан системи безкоштовного медичного забезпечення вимагає покращення; система комерційних медичних послуг розвинена нерівномірно, якість послуг нестабільна, а доступність для масового споживача невисока.

Компанія надає підтримку декільком медичним установам м. Рівне і області, а саме:

  •     Обласній дитячій лікарні
  •     Міській лікарні
  •     Обласному Ендокринологічному диспансеру
  •     Онкологічному диспансеру с.Тютьковичі,  Рівненської області
Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА