Petro-Canada

Petro-Canada Lubricants: канадська компанія, що випереджає стандарти

 1. Про компанію
 2. Передісторія
 3. Petro-Canada сьогодні
 4. Завод Petro-Canada
 5. Асортимент
 6. Досвід
 7. Переваги
 8. Цінова політика
 9. Якість
 10. Гарантії
1
Про компанію

PETRO-CANADA LUBRICANTS - найбільша канадська вертикально-інтегрована компанія, що володіє власними родовищами нафти і газу, займається їх видобуванням  і переробкою, а також маркетингом і реалізацією нафтопродуктів, супутніх товарів і послуг високої якості.

2
Передісторія

У 1975 році Парламент Канади ухвалив стратегічне рішення про створення національної нафтовидобувної компанії. Petro-Canada, штаб-квартира якої розташована в мальовничому канадському місті Калгарі (штат Альберта), була створена для того, щоб надати канадському уряду контроль над енергетичним ринком в умовах стрімкого зростання цін на нафту. З цією метою по розпорядженню прем'єр-міністра країни Пьера Праце (Pierre Trudeau), який очолював тоді Парламент Канади, були викуплені канадські філіали декількох транснаціональних нафтових компаній.

Канадська нафтовидобувна галузь зустріла появу нового конкурента без особливого ентузіазму, але компанія в найкоротші терміни завоювала довіру громадян Канади і стала лідером у цьому напрямку.

3
Petro-Canada сьогодні

В даний час Petro-Canada веде роботу у п'яти головних напрямах. У Північній Америці компанія проводить розвідку і видобування природного газу в Західній Канаді і в Кордильєрах США, продає природний газ на північноамериканські ринки, а також проводить розвідку в інших районах континенту.

Компанія проводить розвідку, розробку, видобування і продаж нафти на східному узбережжі Канади. На міжнародних ринках компанія проводить розвідку, розробку, видобування,   продаж нафти і газу в районах Північно-Західної Європи, Північної Африки, Близького Сходу та  на півночі Латинської Америки.

Крім того, Petro-Canada успішно займається не тільки газо- і нафтовидобутком, але й виробництвом мастильних  матеріалів, спеціальних рідин і мастил – продукцією для  подовження ресурсу обладнання. Філіали компанії відкриті в Європі – це Petro-Canada Europe Lubricants у Великобританії і Petro-Canada American Lubricants в Чикаго (США). Географія дистриб'юторської мережі Petro-Canada в Європі сьогодні охоплює всі країни Європи та деякі країни  СНД.

4
Завод Petro-Canada

Завод по виробництву мастильних  матеріалів розташований в місті Міссиссуага (Канада),  штат Онтаріо. Виробнича потужність заводу сягає 1 мільйон тонн на  рік. Але це жодним чином не впливає на стан навколишнього середовища, навпаки, на підприємстві приділяють величезну увагу екологічно чистому виробництву, застосовуючи новітні технології.

Лабораторія якості заводу забезпечена новітньою аналітичною тестовою апаратурою і устаткуванням для випробування масел. Рівень сучасних технологій аналізу мастильних  матеріалів дозволяє виключити навіть найменші відхилення від заявлених специфікацій. Команда кваліфікованих наукових співробітників постійно працює над розробкою нових продуктів.

5
Асортимент

Petro-Canada виробляє  350 видів мастильних  матеріалів, спеціальних рідин і консистентних мастил, є світовим лідером по виробництву білих олив  для фармацевтичної і харчової промисловості, а також олив для автоматичних трансмісій.

6
Досвід

Компанія має 25-ти літній досвід виробництва базових олив за запатентованою технологією HT Purity Process™. Ця технологія дозволяє отримувати найбільш високо очищені базові оливи в світі, з рівнем чистоти 99,9%, що неможливо при звичайному виробництві базових олив.

Останні рецептурні розробки і технологія HT Purity Process™ компанії Petro-Canada дозволяють отримувати з нафти базові оливи,  властивості яких (структура, індекс в'язкості і ін.) перевершує властивості поліальфаолієфинів - найбільш широко уживаної синтетичної основи. Завдяки цьому, Petro-Canada створює оливи преміум класу, що перевершують світові стандарти.

7
Переваги

Моторні оливи  Petro-Canada завдяки оригінальній рецептурі їх виробництва, дозволяють:

 • значно збільшити ресурс двигуна;
 • скоротити витрати пов'язані з міжремонтними інтервалами;
 • знизити  експлуатаційні витрати.
8
Цінова політика

Ціна на мастильні  матеріали виробництва Petro-Canada при їх високому рівні якості, вигідно позиціонує  продукцію Petro-Canada порівняно з її конкурентами, такими відомими торговими марками як Mobil, Shell, Castrol, BP, ESSO і ін. Вони  доступніші  більшій кількості споживачів, оскільки головною складовою маркетингу є розумна цінова пропозиція, висока якість, бездоганний сервіс і додаткова економічна вигода для споживача.

9
Якість

Багаторічні традиції Petro-Canada в поєднанні з використанням новітніх технологій при виробництві мастильних матеріалів визначають якість продукції.

Вся продукція підтверджена міжнародними стандартами якості ISO 9001 і ISO 14001, які компанія отримала першою в Північній Америці, а так само новим стандартом якості ISO/TS 16949, що прийшов на зміну QS 9000, який Petro-Canada отримала першою в світі з числа нафтових компаній.

Продукція Petro-Canada неодноразово отримувала найвищі нагороди  світового видання Lubricants World, за рахунок своїх унікальних характеристик і властивостей, значно перевершуючи аналогічну продукцію конкурентів.

10
Гарантії

Компанія  Petro-Canada якість продукції підкріплює  «Безпрецедентною гарантією компанії», надає її всім без виключення споживачам продукції, і бере на себе повну відповідальність у разі виходу з ладу устаткування з вини мастильних  матеріалів Petro-Canada.

Одна з традицій компанії Petro-Canada – це розвиток продуктивних і довгострокових відносин з партнерами, що включає надання професійної технічної і маркетингової підтримки.

Наші клієнти та партнери цінують це. Тепер вибір за вами!

Перейти в Інтернет магазин

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА