Оливи для MAN

 1. Оливи для MAN
 2. Специфікації MAN
 3. Допуски для MAN
 4. Інтервали заміни оливи
 5. Підбір оливи для MAN
 6. Купити оливу для MAN в Україні з гарантією
1
Оливи для MAN

MAN - логотип (масло для MAN)

MAN Truck & Bus AG (раніше MAN AG) - німецька компанія, яка виробляє вантажні автомобілі і автобуси, турбомашини та дизельні двигуни під марками MAN, NEOPLAN, ERF і Büssing. Належить  компанії MAN Group (MAN SE) / Volkswagen AG.

На цій сторінці інформація про те як вибрати оливу і яку краще лити MAN TGA TGL  TGM TGS TGX, ... Вказані вимоги, специфікації та допуски. Є автоматичний підбір олив рекомендованих МАН в двигун, коробку передач, редуктор / гур та інші вузли автомобіля.

А ще ми надаємо можливість купити оригінальні оливи для MAN з офіційною гарантією. Доставка в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро, Рівне та інші міста Новою Поштою безкоштовно! 

2
Специфікації MAN

Компанією MAN складені специфікації для автомобілів та їх двигунів виробництва для правильного підбору мастильних матеріалів.

Специфікації MAN для дизельних двигунів

Специфікації MAN для газових двигунів

Розшифровка  і переклад скорочень з таблиці

AGR: Система рециркуляції відпрацьованих газів
DOC: Дизельний каталітичний нейтралізатор
SCR: Система нейтралізації відпрацьованих газів з AdBlue
EEV: Клас автомобілів з поліпшеною нейтралізацією
CRT: Фільтр з безперервною очищенням
PM-KAT: Сажовий фільтр з каталітичним нейтралізатором ОГ

Специфікації MAN для дизельних двигунів E6

Специфікації MAN для газових двигунів

Розшифровка  позначень таблиці:

* M 3377: Оливи з збільшеними інтервалами заміни (не підходить при обслуговуванні Service / FullService). 
** M 3677: Оливи з економією палива. 

Специфікації MAN для газових двигунів

Специфікації MAN для газових двигунів

Розшифровка  позначень таблиці:

Інтервал заміни оливи
* через 30.000 км.
** через 45.000 км.
*** через 60.000 км.

 

Основні специфікації MAN: 

MAN 3477
Нова специфікація синтетичних і напівсинтетичних олив для дизельних двигунів. Прийшла на заміну МAN 3277.  У таких олив в 2 рази  знижена  сульфатна зольність. Зменшено вміст сірки (не більше 0,08)  і фосфору (не більше 0,30%). Це вимога було створено для обмеження мінімального лужного числа олив (не менше 10 мгКОН/г гідроксиду калію або еквівалент необхідного для нейтралізації одного грама зразка). Дотримується норми токсичності EURO4 і EURO5.

Цією специфікацією посилено вимоги до випаровуваності (чад) моторних олив. Так, втрата маси при нагріванні до 250°С протягом 1 год не повинна перевищувати 12%. Тільки синтетичні базові оливи або продукти  гідрокрекінгу дуже вузького фракційного складу можуть відповідати цим вимогам, оскільки вони практично повністю очищені від сірки. Ці оливи дорожче, проте їх якість і низька витрата окупають витрати на придбання.

МАN 3677 допуск, який прийшов на заміну 3477. MAN рекомендує використовувати оливи, що відповідають цим стандартом у двигунах EURO6 з попереднім очищенням вихлопу, включаючи системи нейтралізації(SCR), рециркуляції вихлопних газів(EGR) і дизельного фільтру сажі(DPF). Використання олив даної специфікації дозволяє збільшити інтервали заміни оливи до 100 тис. км. а інтервал обслуговування DPF фільтра  - до 500 тис. км. Всі оливи дануого стандарту можуть використовуватися в двигунах де олива повинна відповідати M3477.

MAN 3277
Специфікація олив для особливо потужних дизельних двигунів випущених після 18 вересня 1996 року. Інтервал заміни: через 80 000 км пробігу. Якщо спеціальний проміжний фільтр відсутній, то через 45-60 тис. км. Виконує вимоги АСЕА Е3.

MAN 3275
Специфікація олив для дизельних двигунів (SHPD). Замінює спец. MAN 270 MAN 271. У оліях SHPD кращі властивості чистоти поршнів і зменшений знос деталей в двигунах з турбонаддувом. Ці оливи можна застосовувати в моторах без  турбонаддуву.  Дотримуються стандарти Euro 1 / Euro 2 / АСЕА Е3.

MAN 3271-2
Специфікація оливи для газових двигунів з каталізаторами для поліпшення реакції обміну формальдегіду.

MAN 3271-1
Специфікація мастильних засобів для двигунів на CNG (природному) і LPG (скрапленому)  газу. Виконує вимоги ACEA E2.

MAN 3271
Специфікація олив для газових двигунів. Виконує вимоги API CD, CE/SF, SG, АСЕА  ОМ364А. Інтервал заміни - до 30 000 км.

MAN 283 Li-P 2
Специфікація моторних олив для автомобілів на газу. У таких матеріалах містяться хімічно активні присадки, для роботи при високому тиску, змащування підшипників кочення і ковзання, є захист високо навантажених місць.

MAN 283 Li-P 00/000
Специфікація універсальних консистентних мастил для загальної системи вантажівки. Мають хорошу адгезію до металів і підтримку низьких температур.

MAN 271
Специфікація олив для дизельних двигунів конструкції Nuremberg з турбонаддувом і без. Виконує вимоги MIL-L-2104C/MIL-L-46152A, АСЕА Е2, API CD/ЅЕ і охоплює SAE 10W-40, 15W-40,  20W-50. Інтервали заміни оливи залежать від типу двигуна(20 тис. до 45 тис. км.)

MAN 270
Специфікація олив для дизельних двигунів конструкції Nuremberg з турбонаддувом і без. Дотримується вимог MIL-L-2104C/MIL-L-46152A, АСЕА Е2, API CD/ЅЕ і охоплює SAE 20W-20, 20W-30,  SAE 30, без модифікаторів індексу в'язкості;

MAN 269
Специфікація олив для дизельних двигунів конструкції Nuremberg або Brunswick із звичайною подачею палива. Виконує вимоги MIL-L-46152А і охоплює  SAE 20W-20, 20W-30 і SAE 30, без модифікаторів індексу в'язкості.

MAN 324 - допуск нормирующий використання антифризів. Даний допуск ділиться на кілька видів, для кожного є свої особливості використання:

MAN 324 Typ SNF - антифризи з даними допуском не можна змішувати з іншими антифризами допуску 324. Також даний антифриз не призначений для використання в двигунах EURO5 і вище, а також в автомобілях з притардером, і разом з силіконовими(синіми) шлангами.
 
MAN 324 Typ NF - дана специфікація використовувалася до 2011 року. На відміну від попередньої, такі антифризи можна використовувати з будь-яким типом шлангів, з усіма двигунами до EURO5 включно та при наявності притардера. Змішувати даний антифриз не можна тільки з антифризами MAN 324 Typ SNF.
 
MAN 324 Typ Si-OAT - використовується для всіх автомобілів MAN з 2012 року. Дані антифризи можна використовувати у всіх автомобілях і транспортних засобах без винятку, а також з усіма видами шлангів. Не можна змішувати з антифризами MAN 324 Typ SNF і NF

MAN 324 Typ N arktic - спеціальний антифриз для ультрахолодних умов. Можна використовувати при температурі -65 градусів(у співвідношенні 65% антифриз + 35% вода). Можна використовувати з усіма шлангами системи охолодження, але не можна змішувати з іншими типами.

 

 

3
Допуски для MAN

Завдяки використанню допущених експлуатаційних матеріалів зберігається гарантія MAN і Petro-Canada.

Підтвердженням допуску є наявність продукту в "Базі даних щодо експлуатаційних матеріалів MAN."

Інтервали заміни масла MAN

Чому MAN найкраще лити оригінальні оливи Petro-Canada?

 • Масло Petro-Canada має допуск MAN.
 • Всередині сильна синтетична базова олива і присадки, які відмінно миють двигун.
 • При правильному підборі не чадить і знижує доливання.
 • У продуктах зносу мінімум алюмінію і хрому.
 • Хороше лужне число: 9,8 мг KOH/р.
 • Дає збільшений інтервал заміни і навіть після  60-80 тис. км. надійно виносить українське паливо.

Детальніше про виробника можете дізнатися тут: maslo.petro-canada.com.ua порівняти властивості тут: drive2.ru/l/2077506/

 

Показати масло для MAN

4
Інтервали заміни оливи

Інтервал заміни оливи залежить від об'єму і виробника оливи що використовується

Интервалы замены масла MAN

5
Підбір оливи для MAN
Дізнайтеся, яка олива найкраще підходить для вашого MAN
Заповніть форму
і працівники "ПКП-Україна" безкоштовно відправлять на ваш email інформацію про те, яка олива підходить для усунення стуку гідрокомпенсаторів вашого транспорту
 
6
Купити оливу для MAN в Україні з гарантією

Багатьом відомо, що в Україні продається багато олив сумнівної проихождения. Тому щоб уникнути підробки і переплат радимо купувати оливу безпосередньо у дистриб'ютора в офіційному інтернет-магазині shop.petro-canada.com.ua

Натиснувши на кнопку, ви зможете вибрати і купити мастильні матеріали
 з официцальной гарантією та допусками для MAN.
 

Перейти в Інтернет-магазин

 

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА