Petro-Canada Lubricants продовжує співпрацю з командою Truck Sport Bernau

  Компанія Petro-Canada Lubricants Inc. офіційно заявила про продовження співпраці з учасником Чемпіонату з тракрейсінгу European Truck Racing Championship, що проходить під егідою Міжнародної автомобільної федерації, Лутцем Бернау і його командою Truck Sport Bernau протягом усього сезону.
  Як технічний партнер компанія Petro-Canada Lubricants поставляє всі трансмісійні оливи і пластичні мастила для гоночного авто команди Truck Sport Bernau. Цей спеціально побудований гігант MAN важить більше п'яти тонн. Його потужність досягає 1250 кінських сил, а максимальна швидкість - 160 км / ч.
  Інженери команди і фахівці науково-дослідницької групи Petro-Canada Lubricants в тісній співпраці розробили найбільш інноваційні продукти, які можуть забезпечити високі експлуатаційні характеристики, необхідні для гоночної вантажівки.
  В автомобілі застосовуються такі продукти компанії Petro-Canada Lubricants, як інноваційна, спеціально розроблена моторне олива для форсованих двигунів DURON ™ Racing Oil II, трансмісійні оливи TRAXON ™, а також пластичні мастила преміум-класу PEERLESS ™.

  Основним пілотом команди Truck Sport Bernau на 2018 рік залишається Антоніо Альбасете, який вже понад 10 років бере участь в тракрейсінгу Міжнародної автомобільної федерації. Він три рази завойовував чемпіонський титул, а в 2017 році він посів перше місце у фінальному етапі Чемпіонату на трасі Харама (Іспанія).
 

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА

* обов'язкові до заповнення поля

Заповнюючи дану форму ви приймаєте умови Угода про використання сайту.


Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка