Відгук ТзОВ "Танк Транс" - "Згідно висновків лабораторії ALCONTROL, технічний відділ прийняв рішення збільшити інтервали між замінами до 100 000-110 000 км"

Відгук про використання олив Petro-Canada

Щодня наша компанія ТзОВ «Танк Транс Україна» доставляє сотні тон вантажів харчової групи своїм замовникам по всій Європі новими тягачами та автоципериами з нержавіючої сталі. Наш парк нараховуе 150 автомобіпів, та складаеться з таких модепей: DAF, MAN, Mercedes-Benz.

27 травня 2014 року ми придбали пробну партію моторної оливи Petro-Canada DURON UHP Е6 10W-40 на автомобіль Mercedes-Benz Actors 1845. Протягом певного часу наші працівники споперігали, як працює олива і відповідно до результатів роботи за рік експлуатації, весь транспортний парк було переведено на моторну оливу Petro-Canada DURON UHP Е6 10W-40. До цього моменту ми еинориповувапи оливи Tota1 Rubia Tir 8600 10W-40 та Tota1 Rubia Гіг 8900 10W-40 з інтервалом заміни 40 000 -50 000 км.

Скориставшись програмою моніторингу мастильних матеріалів LUBE-TEST, ми надавати зразки відпрацьованих олив на аналіз, результати яких підтвердити наші очікування. Згідно висновків лабораторії ALCONTROL, технічний відділ прийняв рішення збільшити інтервали між замінами до 100 000-110 000 км.

Що дало нам можливість:

  • скоротити закупівлю мастильних матеріалів та запасних частин
  • зменшити витрати на обслуговування транспорту
  • уникнути простою транспорту

Хочу висловити подяку ПП “Будучність” за постійну інформаційну та технічну підтримку, професійний та кваліфікаційний підхід до клієнта, а також високоякісні мастильні матеріали від компанії Petro-Canada.

Маємо надію на подальше довготривале партнерство.

 

3 повагою, Олена Семотюк

Директор ТзОВ “Танк Транс”

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА

* обов'язкові до заповнення поля

Заповнюючи дану форму ви приймаєте умови Угода про використання сайту.


Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка