Відгук: Наші двигуни працюють без ремонту 18-20 тис. м/г завдяки унікальності моторної оливи DURON «Petro-Canada» — СВАРОГ ВЕСТ ГРУП

Корпорація СВАРОГ ВЕСТ ГРУП входить в 20-ку найбільших агрохолдингів України. За версіею «Forbes Україна» у 2015 році корпорація очолила рейтинг найефективніших агрокомпаній.

На сьогодні корпорація об'єднує підприємства, які розташовані в Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях і працюють у всіх сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, садівництво та переробка). В компанії працює понад 4 500 співробітників. Земельний фонд корпорації налічує 80 000 га. Компанія має 9 власних ХПП, 500 одиниць техніки.

3 2007 року для експлуатації всієї техніки ми використовуемо мастильні матеріали Petro-Canada, які постачає нам компанія «Світма» — офіційний представник в м. Хмельницький.

За 10 років використання оливи Petro-Canada підтвердили свою високу якість та надійність. На звичайних оливах, які застосовувалися в минулому, ми дуже багато втрачали, оскільки повинні були міняти оливу вдвічі частіше, ніж зараз. Не варто жертвувати продуктивністю заради того, щоб виграти кілька доларів у ціні мастильного матеріалу. Завдяки унікальності моторної оливи DURON двигуни працюють без ремонту 18 000 - 20 000 м/г, а інтервали заміни зросли до 500 мото-годин.

Наша компанія повністю задоволена як обслуговуванням, так і технічною підтримкою, яку ми отримуємо від компанії-постачальника «Світма» .

Маючи багатолітній досвід використання олив Petro-Canada, рекомендуємо своїм колегам їхні високоякісні оливи.

 

Введіть номер телефону
і ми вам передзвонимо

Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ПКП-УКРАЇНА

* обов'язкові до заповнення поля

Заповнюючи дану форму ви приймаєте умови Угода про використання сайту.


Дякуємо! Запит відправлено!

Помилка